fbpx
kies regio:

Kortfilm: 'Waar is de zin gebleven?' (teaser)

Hoe vinden we met onze missie aansluiting bij onze medewerkers, onze vrijwilligers, de samenleving?
Waaraan kan en moet de buitenwereld beweging.net en zijn partners herkennen?
Waar maken wij het verschil als middenveldorganisatie?
Hoe houden we onze identiteitsvlam brandend?

ZGV kortfilm2019

Binnen het Coördinatieplatform Ethische Vraagstukken van Beweging.net hebben we die vragen uitdrukkelijk gesteld. En daar klonken ook kritische noten bij: Zijn we niet te bloedloos geworden? Waar dienen we onszelf en waar dienen we het geluk van de mensen voor wie we als beweging staan? Zeggen we voldoende wat we doen en doen we wat we zeggen?

En zo kwamen we bij de kwestie: welke betrokkenheid op ons inhoudelijk verhaal verwachten we van onze medewerkers en onze vrijwilligers? Durven we naast deskundigheid ook engagement vragen? Daarmee was meteen ook het idee geboren: laat ons iets maken over onze inspiratie, over de ZIN van onze inzet!

 

De volledige kortfilm inclusief 5 werkmodellen kan je hier bekijken

  Deze website werd mede mogelijk gemaakt door
Belfius Bank VDK bank Logo DVV

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies op onze website. Sommige zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl andere ons helpen om de site en de gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.