kies regio:

Team Limburg

Rik Bloemen
Rik Bloemen
Voorzitter

E-mail: rik.bloemen@skynet.be

Carien Neven
Carien Neven
Secretaris regio

E-mail: carien.neven@beweging.net

Ilse Gerits
Ilse Gerits
Stafmedewerker

E-mail: ilse.gerits@beweging.net

Bart Bynens
Bart Bynens
Stafmedewerker

E-mail: bart.bynens@beweging.net

Brecht Beelen
Brecht Beelen
Stafmedewerker

E-mail: brecht.beelen@beweging.net

Jens Vaes
Jens Vaes
Projectmedewerker

E-mail: jens.vaes@beweging.net

Geert Poel
Geert Poel
Online communicatie en documentatiebeheer

E-mail: geert.poel@beweging.net

Annemie Stassen
Annemie Stassen
Secretariaat

E-mail: annemie.stassen@beweging.net

Eddy Beysen
Eddy Beysen
Boekhouding en diensten

E-mail: eddy.beysen@beweging.net

Reshat Matmuja
Reshat Matmuja
Technische dienst

E-mail: reshat.matmuja@beweging.net

  Deze website werd mede mogelijk gemaakt door
Belfius Bank VDK bank DVV Verzekeringen