fbpx
kies regio:

Wandel met ons

Op 5 september wordt liefdadigheid wereldwijd in de kijker gezet door de Verenigde Naties. Op de verjaardag van het overlijden van Moeder Teresa, dus. Zij bekommerde zich decennia lang om armen, zieken, wezen en stervenden in India. Haar werk inspireert nog steeds generaties overal ter wereld om zich in te zetten voor anderen.

20160830 refwalk

Deze Internationale Dag van de Liefdadigheid promoot allerhande initiatieven die dit principe uitdragen. Liefdadigheid kan immers de ergste gevolgen van humanitaire crisissen verzachten, maar ook een aanvulling betekenen op tekort schietende openbare gezondheidsdiensten, onderwijs, huisvesting. Daarenboven versterkt het de dialoog, de solidariteit en het wederzijds begrip tussen mensen.

Surfend op de sociale media worden we om de haverklap om een gunst gevraagd. Het lijkt of we niets anders doen dan voor goede doelen door grachten zwemmen, op bergen fietsen of overal en nergens rondjes lopen. Wie ontvangt geen sponsorverzoeken van bedrijven voor beslist fantastische doelen?

Om moe van te worden. Maar ondanks de overkill ben ik er van overtuigd dat goede doelen en het bedrijfsleven uitstekend samengaan. Vooral nu de overheid de subsidie- en ontwikkelingshulpkraan dichtdraait en veel particulieren niet meer zo diep in de buidel tasten als voorheen. Als goedlopende onderneming mag je best iets teruggeven aan de maatschappij. Gelukkig denken veel bedrijven er zo ook over en het past ook nog eens prima in het concept van maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Eerlijk is eerlijk, liefdadigheid doen we ook voor onszelf. Door te helpen, krijgen we dat prettig gevoel, en een goede naam. Daar is niks mis mee. En als collega’s zich samen voor een goed doel in het zweet werken, doen ze meteen aan teambuilding. Een win-win voor iedereen.

Omdat ook wij als organisatie ons inzetten voor mensen die hulp kunnen gebruiken, sturen we op 2 oktober een wandelteam naar de Refugee Walk in Genk om geld in te zamelen voor mensen op de vlucht. Iedereen kan meewandelen of ons team sponsoren. Alle kleine beetjes helpen, gegeven vanuit het hart, vanuit oprechte betrokkenheid.

Alvast dik bedankt.

Carien Neven
Secretaris beweging.net Limburg

 Sponsor ons team ...

Zie ook www.refugeewalk.be

  Deze website werd mede mogelijk gemaakt door
Belfius Bank VDK bank Logo DVV

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies op onze website. Sommige zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl andere ons helpen om de site en de gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.