Gerelateerde artikelen
Studiedag: Arbeidsmigranten en hun huisvesting
Op vrijdag 17 oktober 2025 organiseren we samen met onze partners een unieke studiedag over de huisvestingssituatie en woonnoden van arbeidsmigranten in het Vlaamse Gewest.
Wij sociale bewegingen
Op de nieuwjaarspeech, die Peter Wouters gaf op 25 januari in de pas gerenoveerde beurs te Brussel, benadrukte de voorzitter van beweging.net de urgentie om de staat van onze democratie te herstellen.
‘Jong en in Beweging’
In het voorjaar van 2020 trapte beweging.academie het traject ‘jong en in beweging’ op gang. We brachten bij de start van de lockdown in maart een 20-tal jongeren van over heel Vlaanderen en Brussel samen.
Rechtvaardige ruimte in steden en gemeenten: studienamiddag
Kom op donderdag 2 oktober naar Schaarbeek voor deze gratis studienamiddag rond rechtvaardig ruimtegebruik.
België Binnenstebuiten
Met de reeks België Binnenstebuiten wil beweging.net inzicht verwerven in de complexe structuur van ons land via activiteiten, ontmoetingen, webinars.





