fbpx
kies regio:

Week van de vrijwilliger

2024 Bevraging week vd vrijwilliger

De week van de vrijwilliger, die in 2024 loopt van 2 maart tot 10 maart, is de kans bij uitstek om vrijwilligers in de bloemetjes te zetten. Er zijn immers heel wat organisaties die dankzij vrijwilligers op extra helpende handen kunnen rekenen. Voor vrijwilligers zelf geeft vrijwilligerswerk naast een pak relevante ervaring ook voldoening en vormt het een ideale gelegenheid om nieuwe mensen te leren kennen. Iedereen wint dus bij vrijwilligerswerk.

Toch gaan we met beweging.net een stapje verder. We willen onze vrijwilligers niet enkel bedanken voor hun inzet, maar geven ze ook graag een forum om enkele belangrijke uitdagingen voor het vrijwilligerswerk in de schijnwerpers te plaatsen.

Met ‘Laat vrijwilligers, vrijwilligers zijn’, zetten we één belangrijke uitdaging in de kijker. We horen namelijk dat meer en meer gemeentebesturen ook vrijwilligers inzetten en dat dit vaak samenvalt met het werk die onze vrijwilligers van onze organisaties verzetten. Dit leidt tot heel wat frustraties uiteraard.

Hoe we tot dit thema gekomen zijn en wat onze aanbevelingen zijn, lees je in dit dossier!

  Deze website werd mede mogelijk gemaakt door
Belfius Bank VDK bank Logo DVV

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies op onze website. Sommige zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl andere ons helpen om de site en de gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.